Brīvdienās (27.04.-28.04.), sezonu noslēdza U-19 vecumgrupas meitenes un zēni. Meitenēm finālsacensības norisinājās Rīgā, turpretī puišiem Cēsīs. Kopumā izcīnītas visa kaluma medaļas.

Meitenēm fināla spēlēs tikās Natālijas Deveikusas trenētā komanda pret Normunda Lūša trenēto komandu, ar 3:0 uzvaru izcīnīja N. Deveikusas meitenes, tādējādi izcīnot čempionu titulu, turpretī N.Lūša volejbolistes vicečempionu titulu.

Natālijas Deveikusas komandā par labako tika atzīta Melisa Muižniece, turpetī Normunda Lūša komandā Elīza Beāta Germova.

N.Deveikusa komandas 2.temps Anna Cepurīte:“Kopumā emocijas ir patīkamas, bet tomēr ir arī ļoti bēdīgi, jo tās bija pēdējās spēles sporta skolā. Ir liels prieks, ka pēdējā gadā sporta skolas audzēknes statusā izdevās izcīnīt divas 1.vietas - Kausa izcīņā un Latvijas čempionātā. Ar vairākām meitenēm spēlējam kopā jau vairāk kā 10 gadus un nespēju noticēt, ka tas ir viss. Ja godīgi, šaubu nebija vispār, mēs zinām kā mēs varam spēlēt un zinām ko varam parādīt laukumā un vienkārši to darām. Pēc rezultāta var redzēt, ka mūsu griba un mērķtiecība virzīja mūs uz priekšu visu šo laiku."

Komandas kapteine Arina Sosinoviča: "Emocijas ir pozītīvas. Lai gan esam uzvarējušas finālsērijas arī iepriekšējos gados, šoreiz papildus emocijas deva tas, ka šīs bijas pēdējās spēles jaunatnes līgā. Nevienā brīdī nešaubījos par uzvaru, jo mēs spēlējam kā komanda un katra spēlētāja sniedza savu ieguldījumu komandas spēlē. Fināli vienmēr ir īpaši. Nevar atļauties zaudēt koncentrāciju, vai nenovērtēt pretinieku, jo arī pretinieku komandās ir meistarīgas spēlētājas. Mums izdevās noturēt vienmērīgu ritmu, kontrolēt spēles gaitu, kā arī izpildīt treneres dotos taktiskos uzdevumus. Vēlreiz paldies visām meitenēm, treneriem un veiksmi turpmākajās spēlēs gan RVS, gan citās komandās.”

Puišiem sīvas cīņas norisinājās Cēsīs, lai noskaidrotu vietu ieguvējus visās spēlēs bija nepieciešami pieci seti. Māra Vensberga trenētā komanda ar 3:2 spēlē par 3.vietu uzvarēja Cēsu PSS, tādējādi atstājot mājiniekus bez medaļām. J.Janišona trenētā komanda ar 3:2 spēlē par 5.vietu apspēlēja Jēkabpils SS vienaudžus.

Par labāko Māra Vensberga komandā tika atzīts saspēles vadītājs Markuss Venbergs, turpretī Jorena Janišona komandā Roberts Lindbergs.

Andra Vitauta Kļaviņa trenētā komanda čempionātu noslēdz 12.vietā, turpretī Raivja Mizana komanda 15.vietā.

Neizsakāms prieks un lepnums par mūsu vecākās grupas treneriem un audzēkņiem, kas sezonu noslēguši uz pozitīvas nots.