5.un 6. februārī norisinājās U-17 fināli gan zēniem, gan meitenēm. Normunda Lūša meiteņu komanda un Natālijas Deveikusas meiteņu komanda devās uz Daugavpili, lai cīnītos par 1.-6.vietu, bet Andra Vitauta Kļaviņa trenētā komanda uz Gulbeni, lai cīnītos par 7.-9.vietu. Jorena Janišona vadītā zēnu komanda devās uz Jelgavu, lai cīnītos par 1.-6.vietu, bet Gata Vanaga vadītā zēnu komanda devās uz Cēsīm, lai cīnītos par 7.-9. vietu. Diemžēl COVID-19 dēļ, lielajā finālā nepiedalījās Oskara Aizporieša vadītā zēnu komanda.

Abas uz Daugavpili devušās meiteņu komandas izcīnīja medaļas. Fināla spēle par 3.vietu Normunda Lūša komanda spēkojās ar Limbažu novada Sporta skolu. Pirmajā setā uzvara ar 25:15. Otrajā setā uzvara ar 25:20. Trešajā setā uzvara ar 25:22. Uzvara spēlē un izcīnīta 3.vieta un bronzas medaļas. Par labāko spēlētāju atzīta Laura Grīsle. Sveicam treneri un spēlētājas ar izcīnīto uzvaru.

Natālijas Deveikusas vadītā komanda fināla spēlē par 1.vietu tikās ar Daugavpils BJSS. Pirmajā setā dominēja rīdzinieces izvirzoties vadībā 9:1, un gūstot uzvaru setā ar 25:16. Otrajā setā Daugavpils BJSS spēlētājas bija saņēmušās un nu jau RVS spēlētājām nācās iespringt. Seta galotnē veiksmīga “ace” serve RVS spēlētājas izpildījumā un otrais sets uzvarēts 25:23. Trešajā setā pēc divu setu zaudējuma, vadības grožus bija uzņēmušās mājinieces, kas izvirzījās vadībā 14:7, tomēr rīdziniecēm lēnām, soli pa solim izdevās šo pārsvaru sadeldēt un gūt uzvaru setā ar 25:19. Izcīnīta 1.vieta. Par labākajām spēlētājām atzītas Melisa Muižniece un Aleksandra Dubovska.

Treneres Natālijas Deveikusas komentārs “Kopumā, varu pateikt, ka spēle bija diezgan emocionāla un interesanta. Galvenais bija novērtēt pretinieku un spēlēt savu spēli. Komanda nospēlēja labi, spējām koncentrēties svarīgos brīžos, īpaši trešajā setā. Man liekas, ka mēs visi ieguvām spilgtas emocijas. Sagatavošanas procesā pievērsām uzmanību serves uzlabošanai un aizsardzībai. Tas noteikti  mums palīdzēja iegūt uzvaru.”

Andra Vitauta Kļaviņa komanda ieguva 7.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā.

Jorena Janišona vadītā zēnu komanda finālā ierindojās 4.vietā. Piedzīvots sāpīgs zaudējums 2:3 pret Jelgavas novada Sporta centru, 1:3 pret Minusas Volejbola skolu un 0:3 pret Daugavpils BJSS. Par labāko spēlētāju tika atzīts Timurs Aisens.

Gata Vanaga vadīt komanda šoreiz noslēdzošajā 9.vietā.

Sveicam, trenerus un spēlētājus ar iegūtajām vietām un gaidīsim rezultātus no šīs nedēļas U-14 meiteņu fināliem, kas norisināsies Rīgā, un U-16 zēnu fināliem, kas norisināsies Daugavpilī.