Latvijas jaunatnes čempionāta mazākajiem dalībniekiem noslēgusies pirmā sezona - daudz piedzīvots, daudz strādāts treniņos, un gūti pirmie panākumi. Finālsacenības zēniem no 13.-14.maijam norisinājās Aizkraukles Sporta centrā un Jēkabpils 3.vidusskolas sporta zālē. Šajā vecumgrupā pirmo gadu Latvijas jaunatnes čempionātā startēja treneru J.Janišoņa, J.Ivanova un R.Mizāna audzēkņi. Prieks, ka aug jauna, talantīga volejbolistu paaudze, kas ar degsmi strādā treniņos un mīl volejbolu.

Rezultāti:
Rīgas Volejbolas skolas 1.k. (tr.J.Janišonis)- 1.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 2.k. (tr.J.Janišonis)- 8.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 7.k. (tr.J.Ivanovs)- 11.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 8.k. (tr.J.Ivanovs)- 16.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 3.k. (tr.J.Janišonis)- 19.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 5.k. (tr.R.Mizāns) - 21.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 6.k. (tr.R.Mizāns)- 22.vieta
Rīgas Volejbolas skolas 4.k. (tr.J.Janišonis)- 25.vieta

U-12 vecumgrupas meitenes sezonu noslēdza nedēļu iepriekš, arī viņām šī bija pirmā sezona Latvijas Jaunatne čempionātā. "Bija liels prieks aizvadīt U-12 finālsacensības savā dzimtajā pilsētā, Liepājā, pirmajā sacensību dienā negāja tik labi, pusfinālā zaudējām Limbažiem 0:2, turpretī otrajā dienā meitenes gāja laukumā jau ar pavisam savādākām emocijām, uzvarējām spēcīgo Kuldīgas komandu, un ierindojāmies augstajā 5.vietā no 46 komandā. Ļoti lepojos ar meitenēm. Paldies vecākiem, kas bija ieradušies atbalstīt, atmosfēra zālē bija neaprakstāma. Turpināsim augt un progresēt! Esmu gandarīta par šo sezonu," komentāru pēc aizvadītajām finālspēlēm sniedza V.Korbuta.