Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda aizvadījusi trīs Baltijas līgas spēles, trijās dienās. Piektdienas spēlē pret SUFA klubs/DU uzvara ar 3:0 (25:23, 25:12, 25:8), sestdienas spēlē pret Kaunas-VDU uzvara ar 3:0 (25:19, 25:18, 25:21),  svētdienas spēlē pret Jonavos “Aušrine” zaudējums ar 1:3 (20:25, 25:22, 23:25, 22:25).

Komandas kapteine Elza Reknere: “ Aizvadījām 3 spēles 3 dienās, piektdienas un sestdienas spēlēs izdevās izcīnīt uzvaras 3:0 un papildināt turnīra tabulu ar 6 punktiem, taču svētdien diemžēl zaudējums 1:3, jāuzteic Jonavas komanda par cīņassparu un labo spēli. Regulārā sezona tuvojas beigām, pēc punktiem vairākas komandas ir tuvu, grūti kaut ko šobrīd prognozēt, punktus neskaitām, ejam uz katru spēli ar maksimumu un tad jau redzēsim, ar ko tiksimies ceturtdaļfinālā.
Šobrīd spēļu grafiks tiešām ir saspringts, bet neskatoties uz to, mēs spējam atrast veidu kā izbaudīt katru no tām. Svarīgi, ka gūstam lieliskas emocijas komandā, palīdzam viena otrai gan uz, gan ārpus laukuma, līdz ar to ir vieglāk cīnīties ar nogurumu, kas rodas pie šāda grafika. Brīvdienās tiksimies ar TalTech un TÜ/Bigbank komandām, ļoti gaidām šīs spēles, jo abi pretinieki sezonas gaitā rāda ļoti labu volejbolu, centīsimies atspēlēties mājas zālē TalTech komandai par piedzīvoto zaudējumu viesos un vēlreiz uzvarēt TÜ/Bigbank komandu.
Uzvarēt vienmēr ir patīkami, īpaši favorītkomandas, gūstot papildus pārliecību saviem spēkiem, kas ir ļoti vērtīgi īsi pirms play-off spēlēm. Gatavosimies kā parasti, mazliet pielāgosim treniņus tiem elementiem, kas svarīgi būs šajās spēlēs brīvdienās, kopīgi analizēsim pretiniekus un kārtīgi trenēsimies mājas zālē.”

Ja vēlies ielūkoties Baltijas līgas turnīra tabulā, spied šeit.

Arī šīs nedēļā piepildīta spēlēm:

24.01. plkst. 20:00 RVS/LU vs RSU/MSĢ 2 (RSU Sporta kluba zālē)

27.01. plkst. 20:00 RVS/LU vs Taltech (Rīgas Volejbola skolas zālē)

28.01. plkst. 16:00 RVS/LU vs TÜ/Bigbank (Rīgas Volejbola skolas zālē)