Abas brīvdienas Rīgas Volejbola skolā tika aizvadītas Optibet Latvijas čempionāta spēles.

Sestdien, Optibet Latvijas čempionāta spēli aizvadīja RVS zēnu izlase, laukumā tiekoties ar Aizputes komandu. Spēlē piedzīvots zaudējums ar 0:3 (22/25 23/25 15/25).

Pirmo setu RVS iesāka pārliecinoši, spējot turēties turpat līdzās pretiniekiem, izšķirošajiem notikumiem risinoties seta galotnē. Tomēr seta galotnē pieļautās kļūdas un pretinieku veiksmīgais uzbrukums, ļāva viesiem gūt uzvaru setā ar 25:22.

Arī otrajā setā galvenie notikumi risinājās seta galotnē, kur atkal veiksmīgāki izrādījās Aizputes komandas spēlētāji, kas guva uzvaru setā ar 25:23.

Trešajā setā pēc divu setu zaudējuma RVS nevedās uzbrukums un spēle aizsardzībā, turpretī pretinieki veiksmīgi šo izmantoja un guva uzvaru setā ar 25:15 un visā spēlē ar 3:0.

Par labāko spēlētāju RVS komandā tika atzīts #1 Leo Saulītis (libero), Aizputes komandā #3 Kārlis Kliemanis.

Svētdien, Rīgas Volejbola skolā tika aizvadīts Optibet Latvijas čempionāta sievietēm sabraukums. Pirmo spēli aizvadīja RSU/MVS pret VK Gulbene, kur pārliecinošu uzvaru ar 3:0 izcīnija RSU/MVS komanda.

Otrajā spēlē laukumā tikās RVS/LU un VK Gulbene. Šajā spēlē ar 3:0 (25/14 25/13 25/16) triumfēja RVS/LU dāmas.

Spēlē jau no pirmā seta savu pārākumu laukumā demonstrēja RVS/LU, visos setos neļaujot pretiniecēm pārkāpt 20 punktu robežu. Galvenais treneris Andrejs Odinokovs laukumā laida visas RVS/LU spēlētājas, veicot vairākas nomaiņas spēles laikā. Visas RVS/LU spēlētājas atzīmējas statistikā ar vismaz vienu gūto punktu.

Kas interesanti, ka šajā spēlē komandas kapteine Kristīne Kramēna, kas parasti spēlē 4.zonas uzbrucējas pozīcija, šoreiz bija ieņēmusi libero amatu, saglabājot kapteines tiesības. No šīs sezonas sākuma ir mainījušies oficiālie noteikumi un arī libero spēlētāji var būt komandas kapteiņi.

Jau otrdien RVS/LU aizvadīs Cewood Latvijas kausa spēli pret MSĢ, spēle norisināsies Sējas pamatskolā, plkst. 20:00.

Bet pušiem nākamā spēle 05.12. plkst. 13:00 pret Augšdaugavu, spēle norisināsies Daugavpilī, Robežsardzes sporta zālē.