No 3.-5.maijam norisinājās ikgadējais Baltijas Sporta skolu/klubu čempionāts U-17 vecumgrupai. Puišiem turnīrs norisinājās Tallinas piepilsētā Kiili, turpretī meitenēm Viļņā. Uz turnīru Viļņā devās V.Korbutas/I.Jursones trenētā meiteņu komanda, kas Latvijas čempionātā bija izcīnijušas 1.vietu, turpretī M.Vensberga trenētie puiši devās uz turnīru Igaunijā, Kiili pilsētu.

Par puišiem:

RVS (M.Vensbergs) komanda tika ielozēti B grupā. Grupu spēlēs ar 3:0 tika pārspētas pretinieces Talsu NSS/Dundaga, Voru Sports school, SC Tats/Rae Sports School, šāds rezultāts ļāva iziet no grupas, ka pirmajiem, kas nozīmēja, ka pusfinalā pretī stāsies Jēkabils Sporta skola, diemžel šajā spēlē tika piedzīvots zaudējuma ar 1:3, kas nozīmēja, ka būs jācīnās par 3.vietu. Spēlē par 3.vietu pretī stājās Selver Tallin Sport school, lai arī seti noslēdzās ar ļoti tuvu rezultātu, pārāki ar 3:0 izrādījās Selver Tallin Sport school volejbolisti. Tādējādi šoreiz M.Vensberga audzēkņiem koka medaļas. Par labāko spēlētāju rīdzinieku rindās tika atzīts Artūrs Stūrītis. Paldies Raimondam Liniņam par komanads vadīšanu šajā turnīrā.

Par meitenēm:

RVS (V.Korbuta/I.Jursone) komanda tika iedalīti vienā grupā ar Viljandi Sports school/VilVol, Smiltenes pilsētas BJSS un Druskininku SC. Spēlē pret Viljandi SS/VilVol tika piedzīvots zaudejums 2:3, tomēr nākāmas divas spēles tika uzvarētas un ar nelielu palīdzību no Lietuvas komandas puses, no grupas izdevās iziet, kā pirmajiem. Pusfinalā pret Rae Sport school tika piedzīvot zaudējums, kas nozīmēja, ka jācīnās būs par 3.vietu. Spēlē par 3.vietu pretī stājās Kauņas komanda, pirmo setu izdevās pārliecinoši uzvarēt, tomēr otrajā setā vadību ņēma pretinieces, un atgūties neizdevās rīdziniecēm, tādejādi turnīrs tika noslēgts 4.vietā un arī meitenēm šoreiz koka medaļas. Par labāko turnīra spēlētaju un bloķētāju tika atzīta Marta Beatrise Gintere.

Trenere V.Korbuta: "Paldies vecākiem, kas bija ieradušies klātienē, kā arī skatījās tiešraides. Ar šo var teikt, ka sezona ir noslēgusies un nākošsezon jau izvirzīsim jaunus mērķus."