19.-20. aprīlī norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības U17 vecumgrupas meitenēm uz zēniem. Līdz finālam meiteņu vecumgrupā aizcīnījās Rīgas Volejbola skolas V.Korbutas un I.Jursones komanda, turpretī zēnu vecumgrupā Rīgas Volejbola skolas Māra Vensberga komanda. Abas Rīgas Volejbola skolas komandas finālā palika nepārspētas un izcīnīja zelta medaļas un virs galvām cēla kausu.

Par spēles MVP RVS V.Korbutas/I.Jursones komandā tika nominēta Elizabete Barone.
Par spēles MVP RVS M.Vensberga komandā tika nominēts Eduards Dūdens.

M.Vensbergs par puišu finālu:

"Par pirmo vietu protams ir prieks, tomēr līdz galam vēl nav norimušas emocijas pēc EČ kvalifikācijas otrās kārtas un ja godīgi tikšanu uz EČ finālu labprāt iemainīt pret pāris LJČ zelta medaļām.
Par uzvaru nebija šaubas. RVS pamatastāvā jau otro gadu ir visi U-18 izlases spēlētaji, kas šogad ir vēl vairāk saspēlējušies Nacionālajā līgā un EVL turnīra 1.līgā. Tāpat šie spēlētāji trenējas Murjāņu Sporta ģimnāzijā divreiz dienā kamēr konkurenti 3-4 reizes nedēļā. Par treniņprocesu milzīgs paldies Raimondam Liniņam un Jānim Vanagam. Iespējas uzvarēt vismaz setu pretinieki varēja izcīnīt mums pašiem vairākārt kļūdoties. To sekmīgi izmantoja Jēkabpils komanda pusfinālā. Uzreiz gan pēc zaudēta setā, puiši nospēlēja pārliecinoši, iekļūstot finālā.
Fināla jāuzteic Arņa Reliņa vadīta MVS komanda, kas divus setus cienīgi rādīja pretsparu, otrajā setā esot pat lielāko daļu seta vadībā ar 3-4 punktu pārsvaru. Seta beigas norisinājās RVS zīme un ar uzvaru 25:21 MVS pretestību salauzām, trešajā setā uzvarot ļoti pārliecinoši un visā spēlē 3:0. Par labāko spēlētāju pelnīti tika atzīts Eduards Dūdens, savu spēles laiku aizvadot ļoti efektīvi spēlējot blokā un uzbrukumā."

V.Korbuta par meiteņu finālu:

"Divu dienu garumā Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāta fināli U-17 meitenēm, kuriem bijām gatavojušās visu gadu! Skaidrs bija tas, ka viegli nebūs, jo arī pārējo komandu mērķis bija izcīnīt kausu! Bijām nodrošinājušas sev vietu pusfinālā un gaidījām pretinieku. Pirmājā dienā pretī stājas Smiltenes SS, kuru uzvarējām 3-0, neliels uztraukums bija par spēli, meitenes apzinājās kā šīs spēles uzvarētājs spēlēs finālā, uzvarējām un nodrošinājām vietu finālā! Otrajā dienā spēle bija pret mājiniecēm Kuldīgas novada Sporta skolu, kuras izrādīja ļoti labu pretestību, bijām 0:2 iedzinējos, pēdējais brīdis bija, lai lauztu spēles gaitu, kas arī izdevās! Meitenes izrādīja cīņas sparu un uzvarēja trešo setu, tad arī sākām spēlēt savu spēli un rezultātā uzvarēta spēle ar 3:2 Tās emocijas, ko šodien piedzīvoju vadot meitenēm spēli ir neaprakstāmas vārdos, vecāku atbalsts no malas un iekšējā ticība komandai to nevar tā vienkārši aprakstīt - šodien vēl vairāk pārliecinājos, ka volejbols tas ir vairāk nekā spēle -TĀ IR DZĪVE!
Paldies Jums meitenes -Es LEPOJOS ar jums! Lielu paldies vēlos pateikt Inese Jursone par visu sezonu, kā arī paldies par labiem padomiem un palīdzību finālā.
Paldies Edgars Erins par fiziskajiem treniņiem sezonas garumā.
Paldies visiem vecākiem kuri bija klātienē un pie TV ekrāniem.
Es ticēju, ka kopā mēs varam un kopā ir spēks."

8.vieta RVS (J.Lielmanes) komandai.
10.vieta RVS (L.Verbickas) komandai.

Sveicam komandas un trenerus ar lielisko panākumu.
Abas Rīgas Volejbola skolas komandas no 3.-5.maijam piedalīsies Baltijas Sporta skolu klubu čempionātā, meitenēm tas norisnāsies Lietuvā, turpretī zēniem Igaunijā.