Šī nedēļa nākusi ar pārmaiņām RVS/LU komandas treneru korpusā. Personīgu apstākļu dēļ, darbu ar komandu vairs neturpina serbu speciālists Milan Brtaic, viņa vietā komandu līdz šīs sezonas beigām vadīs Arvils Keišs.

Vēlamies izteikt pateicību Milan Bratic par ieguldīto darbu komandas attīstībā un spēlētāju pilnveidošanā, šīs sezonas laikā paveikts lielisks darbs, kas devis pienesumu gan komandas, gan spēlētāju personīgai izaugsmei. Vēlam veiksmi un daudz sportisku panākumu tālākajā karjerā.

14.februārī par RVS/LU komandas galveno treneri oficiāli apstiprināts Arvils Keišs, kurš komandu vadīs līdz 2023./2024. gada sezonas beigām. Debija pie komandas stūres jau šovakar, kad Latvijas čempionāta spēlē RVS/LU tiksies ar RSU/MSĢ volejbolistēm.

Arvils savas volejbola gaitas uzsācis Baltinavā, kur trenējies vietējā sporta skolā, kad sasniegti izaugsmes griezti, pārnācis uz Rīgu, kur turpinājis slīpēt meistarību Rīgas Volejbola skolā, vēlāk RTU/Robežsardze/Jūrmalā komandā. Paralēli volejbola spēlēšanai jau ļoti agri pievērsies volejbola trenera arodam, kas pēc spēlētāja karjeras noslēgšanas pilnībā pārņēmusi Arvila ikdienu. Aizvadītajā sezonā jau strādājis RVS/LU komandā par trenera Daniele Mario Capriotti asistentu, tāpēc labi pārzin nianses, kas jāņem vērā strādājot Rīgas Volejbola skolā. Tandēmā ar itāļu speciālistu strādā arī Latvijas sieviešu izlasē, kā arī 2023./2024. gada sezonu iesāka ar darbu Rumānijas augstākās līgas klubā CSM Targovitse, kuru gan pameta īsi pirms jaunā gada.

Trenera komentārs pēc pievienošanās komandai: “Komanda ir ieguldījusi lielu enerģiju un darbu, lai atrastos tur, kur tā šobrīd ir. Mums ir jāturpina iesāktais, mērķtiecīgi strādājot un gatavojoties katrai spēlei.”

Pārējais treneru korpuss paliek nemainīgs, trenera asistents – Rolands Ozoliņš, bet fizioterapeits un fiziskās sagatavotības treneris – Viesturs Mārtiņš Rubenis.

Vēlam veiksmi un nosprausto mērķu sasniegšanu jaunajā amatā!