Marta Kamēlija Levinska noslēgusi savu pirmo sezonu ASV Nacionālās koledžu sporta asociācijas "Pac-12" konferencē. Martas pārstāvētā Arizonas štata universitātes komanda "Sun Devils"  šosezon pēdējo spēli aizvadīja sestdien, kur otro reizi tikās ar Oregonas Universitātes komandu, šajā spēlē diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 3:0. Pirmājā duelī ar Oregonas Universitātes komandu Marta guva 20 punktus, šo robežu sasniedzot trešo reizi sezonā un tādējādi palīdzot komandai gūt uzvaru ar 3:2.

"Sun Devils" šosezon uzvarēja sešās no 20 spēlēm un nekvalificējās izslēgšanas turnīram. Levinska laukumā pamasastāvā devās visās 20 cīņās un guva 295 punktus, četrās no spēlēm divos statistikas rādītājos iekrājot divciparu skaitli. Sezonas pirmajā un arī noslēdzošajā nedēļā Marta tika atzīta par labāko debitanti "Pac-12" konferencē.

Marta komandā ieņem otro vietu sezonā gūtajos punktos, pirmo vietu ieņem Imana Isonoviča, kas sezonas laikā sakrājusi 310,5 punktus. Komandas uzbrukuma līderes Marta Levinska un Imana Isanoviča aprīļa beigās pievienosies nacionālajām izlasēm. Iespējams, ka jau maijā spēlēs viena pret otru, jo Eiropas Čempionāta kvalifikācijas turnīra grupā starp Latvijas, Slovēnijas, Čehijas izlases komandām ir arī Isonovičas pārstāvētā Bosnijas un Hercogovinas izlase.

Apsveicam un lepojamies ar Martu par lieliski aizvadīto pirmo sezonu Amerikā. Ar nepacietību gadīsim Martas atgriešanos Latvijā un pievienošanos Latvijas sieviešu volejbola izlasei.