13. un 14. aprīlī Rīgas Volejbola skolā norisinājās LVF "Jaunatnes čempionāta" FINĀLA spēles U17 meiteņu grupā. Par zeltu cīnījās 6 komandas - Daugavpils BJSS, Talsu NSS un četras RVS komandas: tr.A.Odinkova, tr.A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas, tr.N.Lūša un tr.N.Deveikusas/V.Korbutas audzēknes.

Fināla spēlē tikās RVS (tr.N.D./V.K.) un RVS (tr.A.O.) ar rezultātu 3:0 uzvaru svinēja un par U17 grupas čempionēm kļuva tr.N.Deveikuas/V.Korbutas meiteņu komanda.

Par 3.vietu cīnījās RVS (tr.N.L.) un RVS (tr.A.V.K./J.Ļ.), ar rezultātu 3:0 uzvarēja un 3.vietu izcīnīja tr.A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas meiteņu komanda.

Labākās spēlētājas RVS komandās: Elza Reknere (tr.N.D./V.K.), Anastasija Denisova (tr.A.O.), Katrīna Krustkalne (tr.A.V.K./J.Ļ.) un Laura Keita Danenberga (tr.N.L.).

Visas četras RVS komandas ne tikai izcīnīja vietas pirmajā četriniekā LVF "Jaunatnes čempionātā" U17 meiteņu grupā, bet arī nopelnīja ceļazīmi uz 12.Baltijas sporta skolu/klubu čempionatu, kurā piedalīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas 4 labākās komandas attiecīgajā vecumā (2002.g.dz. un jaunāki spēlētāji). Čempionāts norisināsies no 3. līdz 5. maijam Lietuvā, Palangā.