Latvijas Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā vakar 22.07 noslēdzās 2. posms U-20 vecuma grupā, tādējādi 2.posms ir noslēdzies visām komandām visās vecuma grupās. Tāpēc esam apkopojuši rezultātus, kā mūsējiem Rīgas Volejbola skolas/ O-Sands audzēkņiem un arī RVS klasiskā volejbola audzēkņiem veicies šajā posmā. Atgādinām, ka čempionātā visās grupās tiek spēlēti 4.posmi un finālsacensības.

U-14 vecuma grupa pirmie uzsāka 2.posmu ar spēlēm Cēsīs 13.jūlijā zēni un 14.jūlijā meitenes.

• Alekss Ameļkovičs/Ričards Karlis Zemītis - 2.vietu (RVS/O-Sands)
  • Bruno Liepiņš/Tomass Blekte - 3.vietu (RVS/O-Sands)
  • Emīls Lapsalis/Kārlis Kupfers - 4.vietu (M. Vensberga audzēkņi)

U-16 vecuma grupa otro posmu aizvadīja 20.jūlijā zēni un 21.jūlijā meitenes.

• Oskaru Kilku / Markusu Maculēviču – 2.vieta (O-Sands)

U18 vecuma grupas Latvijas jaunatnes pludmales volejbola čempionāta otrais posms Cēsīs norisinājās 15.jūlijā. Puišu cīņas par medaļām ieilga līdz pat pusnaktij, taču dāmas savu uzdevumu paveica jau agrāk.

• Dāvis Teteris / Olivers Bulgačs – 1.vieta (RVS/O-Sands)

U20 vecuma grupas puiši un meitenes 22.07. cīnījās par zelta medaļām LJČPV otrajā posmā, Jūrmala. Jauniešus atbalstīt un apbalvot bija ieradies Jūrmalas Domes izpilddirektora vietnieks Artūrs Grants.

• Markuss Graudiņš spēlēja pārī ar Kārli Ābelīti- vieta (RVS/O-Sands)
  • Sandis Bērziņš spēlēja pārī ar Eduardu Stieģeli – 3.vieta (RVS/O-Sands)

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus un gaidām rezultātus no 3.posma, kas jau 3.augustā sāksies ar U-14 zēnu grupas spēlēm.