Aizraujošas divas dienas brīvlaikā padevušās Rīgas Volejbola skolas komandām Latvijas Jaunatnes čempionāta reģionālajos finālos.
Rīgas Volejbola skolā, U-12 zēnu komandas, divu dienu garumā demonstrēja lielisku spēli prieks redzēt, ka ir uzlabojusies tehnika spēlētāji ir kļuvuši kustīgāki, ir drošāki, spēlē gudri un nebaidās arī uzbrukt un lekt blokā.
Izcīnītās vietas:
RVS 7 (J.J.) - 2.vieta
RVS 5 (R.M.) - 4.vieta
RVS (G.V.) -5.vieta
RVS 4 (R.M.) - 7.vieta
RVS 8 (J.J.) - 11.vieta
RVS 2 (G.V.) - 17.vieta
RVS 3 (G.V.)- 18.vieta
Finālsacensības no 6.-7.aprīlim norisināsies, Rīgā.

Daugavpilī par 1.-12.vietu cīnījās S.Cepurītes U-13 meiteņu komandas, izcīnīta 1.vieta un 7.vieta, turpretī V.Korbutas komandai 8.vieta, visas trīs komandas nodrošinājušas vietu finālsacensībās, kas norisināsies no 13.-14.aprīlim, Liepājā.

Uz Gulbeni 16. un 17. aprīlī devās Svetlanas Cepurītes trenētās U-12 meiteņu komandas, izcīnīta 2.vieta un 9.vieta, turpretī tepat Rīgā, par uzvarām cīnījās U-13 zēnu komandas, Jorena Janišona vadītajai komandai 3.vieta, turpretī Jāņa Ivanova komandai 8.vieta.

Paldies treneriem, vecākiem un pašiem spēlētajiem.