Svētdien pēdējo spēli Entuziastu volejbola līgā aizvadīja mūsu skolas meiteņu izlase. Spēlē par 3. vietu tika pārspēta (3:0) komanda "Ķegums". Pēc spēles pārdomās par šo spēli un sezonu kopumā dalījās komandas galvenais treneris - Andrejs Odinokovs:

Kopumā aizvadītā sezona bija pozitīva, jo sezonas ietvaros zaudējām tikai 3 spēles. Sezonas sākumā uz komandas gatavību skatījos ar nelielu piesardzību, bet sezonas laikā jutu, ka meitenes progresē. Tas ir tikai likumsakarīgi, jo meitenes profesionāli attiecās pret treniņu procesu, praktiski netika izlaists neviens treniņš. Ielikts liels un pamatīgs darbs, bet gribu uzsvērt, ka pie tā noteikti nevajadzētu apstāties.

Gribu pateikties Rīgas Volejbola skolai par atbalstu, meitenes bija nodrošinātas ar visu nepieciešamo ekipējumu, tāpat paldies komandas 2. trenerim Pāvelam Seļivanovam, kurš visas sezonas garumā bija kopā ar komandu un palīdzēja ar saviem padomiem.

EVL pusfinālā zaudējām "VK Jūrmala", kas ir ļoti laba komanda, viņas mūs apspēlēja ar pieredzi. Prieks, ka spēlē par 3. vietu meitenes parādīja raksturu un uzvarēja spēli pārliecinoši. Šajā spēlē komandas līdera lomu uzņēmās Nikola Bērziņa - Martinova, arī pārējās meitenes spēlēja labi. Gribu atzīmēt arī komandas kapteines Kristīnes Kramēnas ieguldījumu komandas panākumā. Kopumā gan uzskatu, ka varējām būt nedaudz augstāk, domāju, ka 2. vieta būtu tā, kur mums jābūt.